Koncert Julii Mii w Lubistro

Julia Mii i Witek Niedojadło – krakowski duet akustyczny, półfinaliści „Must Be The Music" - czarują swoimi subtelnymi piosenkami w klimacie popu, alternatywy, z domieszką elektroniki, ambientu i indie-folku. Zapraszamy na ich chilloutowy koncert w sobotę 15 października o godz. 20:00 do restauracji Lubistro. Wstęp na wydarzenie jest wolny, rezerwacja stolików: tel. 502 909 711.

Artyści mają na koncie debiutancką płytę „To ja, księżyc" z piosenkami skomponowanymi przez Julię. Podczas koncertu wykonują własne aranżacje światowych hitów, przeplatając je autorską muzyką.

Julia Mii debiutowała w wieku 16 lat w disney'owskim, telewizyjnym show "My Camp Rock". Kolejnym scenicznym doświadczeniem był udział w programie "Bitwa na Głosy" w zespole Braci Golec, a następnie w "Must Be the Music", gdzie dotarła do półfinału, w którym Darek Maciborek z RMF FM nominował ją do finałowej "dzikiej karty". W międzyczasie Julia Mii zaśpiewała podczas Miss Nastolatek oraz Miss Supranational w Płocku (TV4), zagrała dziesiątki koncertów podczas pokazów mody, eventów, w restauracjach, udzieliła wywiadów m.in. dla radia Eska, VOX, OFF radia Kraków, Czwórki Polskiego Radia, Polskiego Radia Opole. Koncertowała w Czwórce, w Radiu Opole oraz podczas finału konkursu MEGAFON organizowanego przed Radio Kraków w ramach Festiwalu Muzyki Alternatywnej GREEN ZOO FESTIVAL.

Termin: 15 października (sobota), godz. 20:00
Miejsce: Lubistro (restauracja w Lubisferze)
wstęp wolny
Rezerwacja stolików: tel. 502 909 711