Tenis & Squash

TENIS & SQUASH
Wejdź na kort i poczuj sportowe emocje.

 

TENIS  |  SQUASH  | AKTUALNY GRAFIK

Tenis ZIEMNY
Korty Lubisfery to trzy korty do tenisa ziemnego najwyżej jakości.

 

Dwa korty zewnętrzne mają nawierzchnie z mączki ceglanej. W hali obok znajduje się jeden kort do tenisa o nawierzchni dywanowej, z oświetleniem typu LED. Kort wewnętrzny jest ogrzewany zimą, więc można z nich korzystać przez cały rok.
Nasze korty chętnie wykorzystywane są przez zawodników oraz młodych adeptów. Spotkania te, dzięki swemu sportowo- kulinarnemu charakterowi, sprzyjają nawiązywaniu kontaktów w różnych środowiskach. Zapraszamy do wzięcia udziału w licznych turniejach oraz ligach tenisowych.Na miejscu dysponujemy sprzętem do Państwa dyspozycji.

 
REZERWUJ: +48 609 323 044
TRENING PERSONALNY
SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO

Tenis stołowy

 

Dla naszych klientów udostępniamy profesjonalne zaplecze do gry w tenisa stołowego wraz z wypożyczalnią sprzętu niezbędnego do uprawiania tej dyscypliny.

 
REZERWUJ: +48 609 323 044

Squash

Obydwa posiadają bardzo wysokiej jakości podłogę o amortyzowanym podłożu, dzięki czemu ryzyko powstawania kontuzji w trakcie gry jest zmniejszone. Wysoki komfort gry zapewniają klimatyzacja i oświetlenie LED. SQUASH to sport dynamiczny, świetny na odreagowanie stresu i wyładowanie energii, idealny także dla osób, które w krótkim czasie chcą pozbyć się zbędnych kilogramów.

 

Na miejscu dysponujemy sprzętem do Państwa dyspozycji.

REZERWUJ: +48 609 323 044
TRENING PERSONALNY