Lubisfera Rozrywkowy Park Sportowy to szczególne miejsce na mapie Lublińca: miejsce, w którym spotykają się drogi fanów różnych sportów oraz wydarzeń nie tylko sportowych, o których głośno zarówno w mieście jak i regionie.

Nasz Klub Fitness oferuje różnorodne treningi dla wszystkich lubiących wysiłek fizyczny i świetną zabawę w grupie. Zarówno ci, lubiący bardzo aktywne ćwiczenia, jak i osoby dopiero zaczynające swoją przygodę ze sportem znajdą u nas coś dla siebie: zajęcia, szalona i energetyczna Zumba Fitness, kształtujące Twoją sylwetkę Perfect Body, BUP, #FitGirls, spalające nadmiar kalorii Power Training i Total Body Training, modelujący i rozluźniający Stretching&Zdrowe ciało, prozdrowotny Zdrowy kręgosłup, a może balsam dla ciała i duszy w postaci Jogi? Wybór należy do Ciebie! Nasi trenerzy z radością pomogą ci dokonać odpowiedniego wyboru, tak abyś dzięki aktywności fizycznej czuł się komfortowo i osiągnął oczekiwane rezultaty.

Najmłodszych fanów fitnessu i tańca zapraszamy na zajęcia Gimnastyki Sportowej/Akrobatyki, szalonego skakania na Trampolinkach oraz Baleciku i Dancehallu, które uwalniają pokłady nieograniczonej młodzieńczej energii i fantazji!

Lubisfera to także świat tenisa ziemnego/stołowego, squasha, które polecamy wszystkim jako urozmaicenie zajęć fitness lub jako początek swojej przygody ze sportem. Zajęcia z doświadczonymi trenerami z pewnością pomogą przełamać pierwsze lody i odkryć to, co jeszcze nieznane – w sporcie i w sobie 🙂

A po intensywnym wysiłku zapraszamy na zasłużony relaks przy kawie, ciastku bądź pysznym włoskim posiłku w naszym Bistro…

Do zobaczenia w Lubisferze!