Szkółka tenisa ziemnego

SZKÓŁKA TENISA ZIEMNEGO
Edukacja sportowa najmłodszych ma na celu promować zdrowy styl życia, rozwijać sportowe pasje oraz prawidłowy rozwój oparty na kontaktach z rówieśnikami. Uczy dyscypliny, zdolności koncentracji, uczciwości i samodzielnego podejmowania decyzji.

 

Szkółka Tenisa Ziemnego Lubisfery to nowoczesne podejście do tematu nauki oraz doskonalenia techniki gry. To profesjonalne, ciekawe i dynamicznie prowadzone treningi.

Szkółka jest dedykowana aktywnym dzieciom w wieku od 5 do 16 lat.

Dzieci stopniowo opanowują kolejne zadania i założenia, przez co szybko się uczą i sprawia im to ogromną radość.

• Zajęcia w grupach 4 oraz 6-osobowych.
• Dzieci dobierane są do grup pod względem wieku i umiejętności.
• Do szkółki można uczęszczać 1 lub 2 razy w tygodniu.
• Nabór do Szkółki trwa przez cały rok.
• Plan treningów jest stały.
• Cały sprzęt potrzebny do zajęć jest przez nas udostępniany.
• Uczestnicy pod opieką trenera zdobywają umiejętności techniczne, jak i taktyczne gry w tenisa - w grupach młodszych poprzez gry i zabawy, a w grupach starszych poprzez trening i grę na punkty.

Oferujemy profesjonalny program szkoleniowy. Treningi tenisowe dostosowane są do stopnia zaawansowania: od początkujących pragnących nauczyć się podstaw techniki i zasad gry w tenisa, poprzez średniozaawansowanych tenisistów chcących szlifować swój warsztat i umiejętności, aż do wyczynowych zawodników, którzy mają na celu doskonalenie się pod względem technicznym, taktycznym i motorycznym.

Odpowiedni dla wieku wysiłek świetnie wpływa na organizm, pozwala wzmocnić się i utrzymać dobrą wagę ciała. Granie w tenisa daje przyjemność z aktywności ruchowej i radość z każdego udanego uderzenia.

Nauka gry w tenisa trwa od września do czerwca, a lekcje odbywają się przynajmniej raz w tygodniu i trwają 1 godzinę zegarową.

Cena 1 godziny zajęć: 38zł (okres letni) / 45 zł (okres grzewczy)

Treningi dla wszystkich dzieci są opracowane zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez International Tennis Federation w ramach programu Play and Stay oraz rekomendowanego przez Polski Związek Tenisowy systemu nauczania dzieci Tenis 10.

Jeśli Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas, zapisz je do Szkółki Tenisa Ziemnego Lubisfery!

REGULAMIN SZKÓŁKI TENISOWEJ