Akrobatyka sportowa

Akrobatyka Sportowa

AKROBATYKA SPORTOWA

 

OFERTA ZAJĘĆ DLA GRUP WIEKOWYCH:

I grupa: 8-12 lat
II grupa: 4-7 lat

OPIS ZAJĘĆ

Akrobatyka sportowa, jak żadna inna dyscyplina zapewnia wszechstronny rozwój całego organizmu. Podczas zajęć pracuje się nad wszystkimi składowymi sprawności fizycznej: siłą, szybkością, wytrzymałością oraz koordynacją. Połączenie tak wszechstronnej pracy w jednych zajęciach zapewnia dzieciom wspaniały, harmonijny rozwój oraz świetną zabawę.

Dzieciaki wykonując "fikołki", "gwiazdy" oraz coraz trudniejsze elementy, nabierają pewności siebie i uczą się pokonywania trudności. Akrobatyka to dyscyplina, która zapewnia podbudowę pod inne dyscypliny sportowe w najlepszy możliwy sposób. Zajęcia dostosowane są do możliwości każdego dziecka.

 

PROWADZĄCY - ADAM SKOP

Adam Skop

Adam Skop

instruktor fitness/ trener akrobatyki sportowej

Trener gimnastyki sportowej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobył specjalizację trenera II klasy gimnastyki sportowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabył prowadząc zajęcia w wielu klubach sportowych jako trener oraz jako instruktor w przedszkolach. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, cierpliwością, obowiązkowością i profesjonalnym podejściem w nauczaniu i prowadzeniu zajęć.