BODYART®

BODYART® - nurt Body & Mind

BODYART®

 

Trening poruszający ciało, ale też zmysły i emocje.

OPIS ZAJĘĆ

BODYART® to trening holistyczny oparty na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (TMC). Koncepcja łączy w sobie wszystko, co potrzebne jest naszemu ciału i umysłowi.
Pozwala na świadomą pracę z ciałem. Jednocześnie daje wyzwanie, czas na zatrzymanie, relaksuje i uspakaja, a także pozwala skupić się na tu i teraz. Podczas zajęć wykorzystywane są elementy jogi, pilatesu, tai-chi i stretchingu. Ćwiczenia te zmieniają każdego, kto się ich podejmie - nie tylko w wymiarze fizycznym, ale również mentalnym. Umożliwia praktykę każdemu prowadząc go do wewnętrznej i zewnętrznej harmonii.

 

 

PROWADZĄCA - Henia Sukienik

Henia Sukienik

Henia Sukienik

fitness coach, manager strefy Fit&Dance, licencjonowana instruktorka BODYART®

Certyfikowany manager Life Fitness Academy we Wrocławiu, absolwentka Komunikacji perswazyjnej, reklamy, public relations i promocji politycznej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła dwa kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach: wychowanie fizyczne – specjalizację Trenerską oraz Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej, uzyskując państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, trener personalny kobiet, motywator, organizator wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, pasjonatka aktywnego stylu życia.