Brzuch / Uda / Pośladki

Brzuch / Uda / Pośladki

BRZUCH | UDA | POŚLADKI
grupa początkująca
 

spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej | rzeźbienie dolnych partii

AKTUALNY GRAFIK

OPIS ZAJĘĆ

Głównym celem zajęć jest spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, rzeźbienie dolnych partii ciała oraz poprawa kondycji.
Trening rozpoczyna się rozgrzewką z elementami cardio.

Drugą część zajęć przeznaczamy na różnorodne ćwiczenia kształtujące sylwetkę i pracujemy nad poprawą ogólnej kondycji fizycznej. Jest to trening spalający tkankę tłuszczową oraz modelujący brzuch, pośladki i uda. W trakcie zajęć wykorzystujemy różne przybory takie, jak elastyczne taśmy, hantle, obciążniki na nogi, piłki oraz stepy. Jest to forma zajęć przeznaczona dla zarówno dla grupy zaawansowanej, jak i początkującej.

 

PROWADZĄCY ZAJĘCIA:

Michał Grzegorczyk

Michał Grzegorczyk

instruktor

Nazywam się Michał Grzegorczyk.
Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Z czasem, stał się on moją pasją oraz nieodłączną częścią życia. Swoją wiedzę sportową nabyłem w oparciu o wieloletnie treningi sportów walki tj. Judo, Boks, Kickboxing / Muai Thai, Krav Maga, Sambo, trenując pod okiem najlepszych trenerów oraz byłych mistrzów świata tych dyscyplin. Przeszedłem też pełne szkolenie w zakresie trenera personalnego i instruktora siłowni. Swoje doświadczenie wykorzystuję w trakcie prowadzonych zajęć, cechuje mnie indywidualne podejście do każdego podopiecznego uczestniczącego w treningu tak, aby wykrzesać z osoby jak najlepsze parametry w odniesieniu do możliwości zdrowotnych oraz kondycji fizycznej w danej chwili, co pozwala odnosić szybsze, spodziewane efekty. Moja wiedza pozwala mi prowadzić treningi siłowe, wytrzymałościowe, obwodowe, treningi sztuk walki. Z powodzeniem potrafię pracować nad mentalnością swojego
podopiecznego, przełamywać jego bariery, kształtować jego pozytywne podejście do treningu i umacniać pewność siebie. Kształtowanie swojego ciała oraz organizmu jest procesem, często ciężkim i długim. Ze mną droga do uzyskania wymarzonej formy sportowej stanie się łatwiejsza.