Koncert jazzowy Natasha&Smoleń w Lubistro

Duet Natasha Sulym & Sebastian Smoleń, który 17 września o godz. 20:00 wystąpi w Lubistro, to muzyczny odpowiednik dania, które łączy w sobie nowoczesność i tradycję, a przyprawione jest szczyptą jazzowej aranżacji. Wybitne zdolności wokalne Natashy w towarzystwie dźwięków fortepianu Sebastiana sprawią, że zwykły wieczór stanie się niezapomnianą muzyczną ucztą. Wstęp na wydarzenie jest wolny. Rezerwacja stolików: tel. 502 909 711.

Natasha Sulym - ukraińska wokalistka jazzowa i kompozytorka, absolwentka Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Wielokrotna uczestniczka warsztatów jazzowych i zwyciężczyni konkursów międzynarodowych. W 2021 roku wydała swój debiutancki singiel "Amaj9". Obecnie jest wykładowcą w klasie wokalu szkoły muzyki rozrywkowej "Muzowia". Wielbicielka tradycyjnego jazzu i muzyki około jazzowej, która dobrze odnajduje się w każdym gatunku muzycznym.

Sebastian Smoleń - kompozytor, aranżer, skrzypek oraz pianista. Występował na scenie z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, między innymi Krzysztofem Cugowskim, Małgorzatą Ostrowską, Kasią Moś, Piotrem Cugowskim czy Markiem Piekarczykiem. W roli akompaniatora uczestniczył w Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej, w którym przy współpracy z Sargisem Davtyanem zdobył pierwszą nagrodę. Obecnie pracuje nad swoimi autorskimi projektami, angażując w nich czołowych muzyków sesyjnych polskiej sceny muzycznej.

Podczas koncertu, który będzie utrzymany przede wszystkim w stylistyce jazzowej, nie zabraknie hitów muzyki popularnej. Usłyszymy utwory takie jak m.in: Ain't Nobody, Uptown Funk, Sunny, Get Lucky czy Don't Start Now w aranżacji na duet fortepianowo-wokalny.

Posłuchaj: https://youtu.be/mjWA61fR230