Dni otwarte strefy fitness&dance

Spędź z nami weekend!

Poznaj nasze nowości i nowych instruktorów! Weź udział w bezpłatnych treningach dla dzieci i dla dorosłych, sprawdź, które będą najlepsze dla ciebie i pozostań z nami na dłużej. Na uczestników czeka moc sportowych wrażeń, a także przepyszne zdrowe przekąski i orzeźwiająca bomba witaminowa. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w recepcji: tel. 609 323 044.

 

ZAJĘCIA DLA DZIECI (udział pod opieką dorosłych)

20 sierpnia (sobota)

9:00 Akrobatyka sportowa (sekcja dla dzieci 4-7 lat) / Adam Skop

Trening akrobatyczny, który we wszechstronny sposób rozwija dziecięcą gibkość, siłę i koordynację ruchową. Zajęcia przygotowują do rywalizacji w zawodach sportowych i występach.

10:00 Akrobatyka sportowa (sekcja dla dzieci 8-12 lat) / Adam Skop

11:00 Uważny maluch (dla dzieci 6+) / Sylwester Poks

Ćwiczenia świadomego oddychania połączone z ruchem i zabawą wyciszą umysł twojego dziecka i poprawią jego zdolność koncentracji.

 

ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH

20 sierpnia (sobota)

15:30 Harmonia ducha i ciała / Sylwester Poks

Zajęcia obejmujące techniki oddechowe, tai chi i podstawy medytacji, redukują stres, poprawiają krążenie, koncentrację, umożliwiają wyciszenie i odczucie spokoju.

16:30 Kick&Rush / Michał Grzegorczyk

Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami kickboxingu dla kobiet i mężczyzn chcących poprawić wydolność fizyczną, sylwetkę, wzmocnić organizm i wytrzymałość.Składają się z ćwiczeń cardio (spalanie tkanki tłuszczowej) oraz ćwiczeń siłowych (kształtowanie sylwetki), wzmacniają stawy i kręgosłup.

17:30 Vinyasa Yoga / Olga Wilk

Wspólna praktyka jogi wzmocni twoje ciało, nada mu sprawności, giętkości i poprawi krążenie krwi. Prowadząca zajęcia Olga potrafi dopasować ćwiczenia do każdej osoby oraz energii grupy.

19:00 Droga do formy / Sławek Niemczyk

Ćwiczenia dla kobiet i mężczyzn oparte na treningu z własną masą ciała. Ich celem jest świetna forma i sprawność, stabilność i równowaga bez przeciążania stawów. Siła bez siłki.

 

21 sierpnia (niedziela)

17:00 Bodyart / Henia Sukienik

Poczuj magię treningu holistycznego opartego na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Bodyart pozwala na świadomą pracę z ciałem w celu osiągnięcia harmonii. Porusza ciało, zmysły i emocje, relaksuje i uspokaja, pozwala skupić się na tu i teraz.

18:00 Brzuch/Uda/Pośladki – dla początkujących / Michał Grzegorczyk

Spal zbędną tkankę tłuszczową, wyrzeźb dolne partie ciała i popraw swoją kondycję. Zajęcia z elementami cardio kształtują sylwetkę.

 

Nowości zaprezentowane podczas Dni otwartych znajdą się w grafiku zajęć, który będzie obowiązywać od września.