Paulina Kubica

Studentka wychowania fizycznego i miłośniczka tańca. Paulina od najmłodszych lat trenowała taniec towarzyski, a teraz swoją pasją do tańca chce zarażać innych.

Kinga Galiczak

Od 7 lat związana z siłownią i fitnessem, a od dziecka licencjonowana zawodniczka Polskiego Związku Tenisa. Uprawniania zawodowe zdobyłam kończąc AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Studia zaowocowały dyplomem trenera personalnego, instruktora fitness oraz instruktora tenisa ITF respektowanego na całym świecie. Na prowadzonych zajęciach staram się zaskakiwać nowymi ćwiczeniami, nauczając przy tym poprawnej techniki ruchu. Dążę do tego aby po treningach moi podopieczni nie tylko widzieli poprawę sylwetki, ale także wychodzili z uśmiechem na twarzy.

Sabina Weinczyk

Trener personalny. Była ambasadorka Ewy Chodakowskiej, która to właśnie zaraziła mnie pasją do treningów i zdrowego odżywiania.
Moim celem jest sprawić, byś była najlepszą wersją samej siebie. Ukończyłam kurs dietetyka i trenera personalnego. Miłośniczka pole dance i biegania. Prowadziłam warsztaty dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Kocham to co robię i daję sto procent siebie podczas treningów.
Jestem ambitna, zawsze zaangażowana w to co robię, z sercem na dłoni. Cieszę się z sukcesów podopiecznych. Mam na koncie kilka metamorfoz.
Ze mną nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale zmienisz nastawienie do życia.

Marta Urbańczyk

Zajęcia Sensoplastyka® poprowadzi certyfikowany Trener 1 stopnia Marta Urbańczyk.
Z miłości do dzieci jestem opiekunką w żłobku. Jestem certyfikowanym trenerem 1 stopnia marki Sensoplastyka®. Stale poszerzam swoje umiejętności i kwalifikacje w zakresie opieki i edukacji dzieci. Cechuje się indywidualnym i kochającym podejściem do dzieci.

Aneta Karczewska

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Mimo, że nie zajmuje się nim zawodowo, to każdą wolną chwilę poświęcam aktywności fizycznej. Uwielbiam ruch – szczególnie na świeżym powietrzu. Pasjonuje się ćwiczeniami, które bez nadmiernego obciążenia organizmu, pozwalają osiągnąć widoczne efekty i poprawić samopoczucie.
Ukończyłam kurs Instruktora Pilates w Studiu Ruchu REHA-FIT w Gliwicach.

Justyna Matysiok

Taniec to moja ogromna pasja! Jestem instruktorem Zumby, Salsation, a także zajęć na trampolinach oraz aqua areobiku. Stale uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, dzięki którym mogę się doskonalić i dalej rozwijać swoją pasję do tańca i sportu. Podczas zajęć staram się przekazać uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Zajęcia te, to nie tylko forma oderwania się od rzeczywistości, czerpię z nich ogromną satysfakcję, poprawiają nastrój i samopoczucie zarówno mi jak i moim kursantom.

Michał Grzegorczyk

Nazywam się Michał Grzegorczyk.
Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Z czasem, stał się on moją pasją oraz nieodłączną częścią życia. Swoją wiedzę sportową nabyłem w oparciu o wieloletnie treningi sportów walki tj. Judo, Boks, Kickboxing / Muai Thai, Krav Maga, Sambo, trenując pod okiem najlepszych trenerów oraz byłych mistrzów świata tych dyscyplin. Przeszedłem też pełne szkolenie w zakresie trenera personalnego i instruktora siłowni. Swoje doświadczenie wykorzystuję w trakcie prowadzonych zajęć, cechuje mnie indywidualne podejście do każdego podopiecznego uczestniczącego w treningu tak, aby wykrzesać z osoby jak najlepsze parametry w odniesieniu do możliwości zdrowotnych oraz kondycji fizycznej w danej chwili, co pozwala odnosić szybsze, spodziewane efekty. Moja wiedza pozwala mi prowadzić treningi siłowe, wytrzymałościowe, obwodowe, treningi sztuk walki. Z powodzeniem potrafię pracować nad mentalnością swojego
podopiecznego, przełamywać jego bariery, kształtować jego pozytywne podejście do treningu i umacniać pewność siebie. Kształtowanie swojego ciała oraz organizmu jest procesem, często ciężkim i długim. Ze mną droga do uzyskania wymarzonej formy sportowej stanie się łatwiejsza.

Henia Sukienik

Certyfikowany manager Life Fitness Academy we Wrocławiu, absolwentka Komunikacji perswazyjnej, reklamy, public relations i promocji politycznej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła dwa kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach: wychowanie fizyczne – specjalizację Trenerską oraz Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej, uzyskując państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, trener personalny kobiet, motywator, organizator wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, pasjonatka aktywnego stylu życia.

Sylwester Poks

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Od dziecka zainteresowany kulturą wschodu i praktykujący medytacje i ćwiczenia oddechowe. Udział w kursach bioenergoterapeute. Zainteresowania związane z medycyną alternatywną, poszerzaniem świadomości o funkcjonowaniu istoty ludzkiej i sposobach uzdrawiania energią.

Paulina Guzy

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Instruktor fitness, lekkoatletyki, a także Fit and Jump – trampolin. Ukończyła kurs instruktora PILATES MAT1 szkoły OPEN MIND w Krakowie. Pasjonatka aktywności sportowej oraz pracy z dziećmi.