Sabina Weinczyk

Trener personalny. Była ambasadorka Ewy Chodakowskiej, która to właśnie zaraziła mnie pasją do treningów i zdrowego odżywiania.
Moim celem jest sprawić, byś była najlepszą wersją samej siebie. Ukończyłam kurs dietetyka i trenera personalnego. Miłośniczka pole dance i biegania. Prowadziłam warsztaty dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Kocham to co robię i daję sto procent siebie podczas treningów.
Jestem ambitna, zawsze zaangażowana w to co robię, z sercem na dłoni. Cieszę się z sukcesów podopiecznych. Mam na koncie kilka metamorfoz.
Ze mną nie tylko zgubisz zbędne kilogramy, ale zmienisz nastawienie do życia.

Marta Urbańczyk

Zajęcia Sensoplastyka® poprowadzi certyfikowany Trener 1 stopnia Marta Urbańczyk.
Z miłości do dzieci jestem opiekunką w żłobku. Jestem certyfikowanym trenerem 1 stopnia marki Sensoplastyka®. Stale poszerzam swoje umiejętności i kwalifikacje w zakresie opieki i edukacji dzieci. Cechuje się indywidualnym i kochającym podejściem do dzieci.

Aneta Karczewska

Sport towarzyszy mi od najmłodszych lat. Mimo, że nie zajmuje się nim zawodowo, to każdą wolną chwilę poświęcam aktywności fizycznej. Uwielbiam ruch – szczególnie na świeżym powietrzu. Pasjonuje się ćwiczeniami, które bez nadmiernego obciążenia organizmu, pozwalają osiągnąć widoczne efekty i poprawić samopoczucie.
Ukończyłam kurs Instruktora Pilates w Studiu Ruchu REHA-FIT w Gliwicach.

Justyna Matysiok

Taniec to moja ogromna pasja! Jestem instruktorem Zumby, Salsation, a także zajęć na trampolinach oraz aqua areobiku. Stale uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, dzięki którym mogę się doskonalić i dalej rozwijać swoją pasję do tańca i sportu. Podczas zajęć staram się przekazać uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Zajęcia te, to nie tylko forma oderwania się od rzeczywistości, czerpię z nich ogromną satysfakcję, poprawiają nastrój i samopoczucie zarówno mi jak i moim kursantom.

Michał Grzegorczyk

Nazywam się Michał Grzegorczyk.
Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat. Z czasem, stał się on moją pasją oraz nieodłączną częścią życia. Swoją wiedzę sportową nabyłem w oparciu o wieloletnie treningi sportów walki tj. Judo, Boks, Kickboxing / Muai Thai, Krav Maga, Sambo, trenując pod okiem najlepszych trenerów oraz byłych mistrzów świata tych dyscyplin. Przeszedłem też pełne szkolenie w zakresie trenera personalnego i instruktora siłowni. Swoje doświadczenie wykorzystuję w trakcie prowadzonych zajęć, cechuje mnie indywidualne podejście do każdego podopiecznego uczestniczącego w treningu tak, aby wykrzesać z osoby jak najlepsze parametry w odniesieniu do możliwości zdrowotnych oraz kondycji fizycznej w danej chwili, co pozwala odnosić szybsze, spodziewane efekty. Moja wiedza pozwala mi prowadzić treningi siłowe, wytrzymałościowe, obwodowe, treningi sztuk walki. Z powodzeniem potrafię pracować nad mentalnością swojego
podopiecznego, przełamywać jego bariery, kształtować jego pozytywne podejście do treningu i umacniać pewność siebie. Kształtowanie swojego ciała oraz organizmu jest procesem, często ciężkim i długim. Ze mną droga do uzyskania wymarzonej formy sportowej stanie się łatwiejsza.

Henia Sukienik

Certyfikowany manager Life Fitness Academy we Wrocławiu, absolwentka Komunikacji perswazyjnej, reklamy, public relations i promocji politycznej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła dwa kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach: wychowanie fizyczne – specjalizację Trenerską oraz Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej, uzyskując państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, trener personalny kobiet, motywator, organizator wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, pasjonatka aktywnego stylu życia.

Sylwester Poks

Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach. Od dziecka zainteresowany kulturą wschodu i praktykujący medytacje i ćwiczenia oddechowe. Udział w kursach bioenergoterapeute. Zainteresowania związane z medycyną alternatywną, poszerzaniem świadomości o funkcjonowaniu istoty ludzkiej i sposobach uzdrawiania energią.

Paulina Guzy

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Instruktor fitness, lekkoatletyki, a także Fit and Jump – trampolin. Ukończyła kurs instruktora PILATES MAT1 szkoły OPEN MIND w Krakowie. Pasjonatka aktywności sportowej oraz pracy z dziećmi.

Adam Skop

Trener gimnastyki sportowej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobył specjalizację trenera II klasy gimnastyki sportowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabył prowadząc zajęcia w wielu klubach sportowych jako trener oraz jako instruktor w przedszkolach. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, cierpliwością, obowiązkowością i profesjonalnym podejściem w nauczaniu i prowadzeniu zajęć.

Aneta Tosia Kita

Tancerka, choreografka i dyplomowana nauczycielka tańca. Przygodę z tańcem rozpoczęła w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Absolwentka Szkoły baletowej w Krakowie, a także Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia. Tam też ukończyła studium pedagogiczne. Od kilku lat zajmuje się nauczaniem baletu, a także tańca jazzowego i współczesnego. Współpracuje z kilkoma szkołami, ucząc tańca i przygotowując dzieci do występów na scenie.

Poza działalnością pedagogiczną działa jako tancerka i choreograf, przy realizacji spektakli baletowych takich jak Dziadek do orzechów, czy Piękna i Bestia w Teatrze Tańca Terpsychora w Krakowie.

Dodatkowo jej pasją jest fotografia i salsa kubańska.