Amelia Augustyn

Taniec towarzyszy mi już od najmłodszych lat. Podczas swojej wieloletniej przygody tanecznej prześlizgnęłam się przez naprawdę wiele różnych stylów. Gdy po raz pierwszy usłyszałam o afrodance wiedziałam, że to właśnie tego szukałam! Zakochałam się w pozytywnej energii, swobodzie oraz dynamiczności płynącej z afrodance! Na zajęcia zapraszam wszystkich, którzy mają ochotę zaczerpnąć trochę nowości i lekko zmęczyć się w rytmie dobrej muzyki! Czekam na Was w każdą środę o godzinie 17.00. Amelia 🙂 !

Agnieszka Plaza

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie zdobyłam kompetencje z prowadzenia zajęć z wychowania fizycznego oraz odnowy biologicznej w sporcie.
Stale uczestniczę w szkoleniach związanych z treningami personalnymi, dzięki którym mogę się kształcić i rozwijać swoją pasję do sportu. Moje doświadczenie w branży sportowej zdobywam prowadząc zajęcia i treningi personalne w wielu klubach sportowych. Zajmuję się także nauczaniem nawyków zdrowych żywieniowych, gdzie prosta zmiana dotychczasowej diety odmieni Twoje samopoczucie i sylwetkę.

Natalia Grabińska

Witam! Nazywam się Katarzyna Adamik i jestem certyfikowanym instruktorem siłowni oraz trenerem personalnym. Ponadto dodatkowo prowadzę zajęcia fitness. W zawodzie pracuję od ok 4 lat. W swojej pracy uwielbiam pracę z kobietami, pomagam im uzyskać ich wymarzona sylwetkę, a przez to zbudować pewność siebie!
Zapraszam Cię na moje zajęcia które stworzyłam z myślą o Tobie!

Ewa Wójcik

Jestem certyfikowanym instruktorem Zumba Fitness oraz członkiem ZIN. Mam 29 lat. Pracuję w międzynarodowej korporacji jako pracownik biurowy. Jestem mamą pięciolatka.
Z muzyką, tańcem i sportem jestem związana od zawsze.

Paulina Kubica

Studentka wychowania fizycznego i miłośniczka tańca. Paulina od najmłodszych lat trenowała taniec towarzyski, a teraz swoją pasją do tańca chce zarażać innych.

Kinga Galiczak

Od 7 lat związana z siłownią i fitnessem, a od dziecka licencjonowana zawodniczka Polskiego Związku Tenisa. Uprawniania zawodowe zdobyłam kończąc AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Studia zaowocowały dyplomem trenera personalnego, instruktora fitness oraz instruktora tenisa ITF respektowanego na całym świecie. Na prowadzonych zajęciach staram się zaskakiwać nowymi ćwiczeniami, nauczając przy tym poprawnej techniki ruchu. Dążę do tego aby po treningach moi podopieczni nie tylko widzieli poprawę sylwetki, ale także wychodzili z uśmiechem na twarzy.

Justyna Matysiok

Taniec to moja ogromna pasja! Jestem instruktorem Zumby, Salsation, a także zajęć na trampolinach oraz aqua areobiku. Stale uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, dzięki którym mogę się doskonalić i dalej rozwijać swoją pasję do tańca i sportu. Podczas zajęć staram się przekazać uczestnikom mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechu. Zajęcia te, to nie tylko forma oderwania się od rzeczywistości, czerpię z nich ogromną satysfakcję, poprawiają nastrój i samopoczucie zarówno mi jak i moim kursantom.

Henia Sukienik

Certyfikowany manager Life Fitness Academy we Wrocławiu, absolwentka Komunikacji perswazyjnej, reklamy, public relations i promocji politycznej na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyła dwa kierunki studiów na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach: wychowanie fizyczne – specjalizację Trenerską oraz Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej, uzyskując państwowe uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, trener personalny kobiet, motywator, organizator wyjazdów sportowo-rekreacyjnych, pasjonatka aktywnego stylu życia.

Paulina Guzy

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Instruktor fitness, lekkoatletyki, a także Fit and Jump – trampolin. Ukończyła kurs instruktora PILATES MAT1 szkoły OPEN MIND w Krakowie. Pasjonatka aktywności sportowej oraz pracy z dziećmi.

Adam Skop

Trener gimnastyki sportowej. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie zdobył specjalizację trenera II klasy gimnastyki sportowej. Doświadczenie w pracy z dziećmi nabył prowadząc zajęcia w wielu klubach sportowych jako trener oraz jako instruktor w przedszkolach. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do dzieci, cierpliwością, obowiązkowością i profesjonalnym podejściem w nauczaniu i prowadzeniu zajęć.