Cudo-Twórcy

Cudo-Twórcy

Cudo-Twórcy

Kreatywna zabawa i rozwój na wielu poziomach

OFERTA ZAJĘĆ DLA GRUP WIEKOWYCH:

6-9 lat

OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia dla młodszych dzieci, wprowadzające ich w świat kreatywności.
Są wielowymiarowe, opierają się na zabawie, podczas której dzieci uczą się wyrażania siebie i swoich emocji oraz odkrywają siebie w różnych dziedzinach.
Zajęcia łączą w sobie twórczość i ruch. Wyrażamy siebie poprzez taniec, muzykę, śpiew, malowanie, ruch oraz pełną swobodę bycia sobą, bycia takimi, jacy jesteśmy w danym momencie.

Rozwój na wielu poziomach! Każde zajęcia to niespodzianka!
W skład zajęć wchodzą:
– Wewnętrzny Artysta (zajęcia plastyczne, artystyczne, malowanie intuicyjne, kamieni)
– Wygibasy (tańce)
– Wyginaj śmiało ciało (zajęcia ruchowe, gimnastyka)
– Mały Aktor
– Magiczne Instrumenty (instrumenty etniczne, gitara)
– Dzikie Śpiewy (spontaniczne śpiewanie, praca z głosem)
– Mini disco
– Malowanie twarzy
– Lato z naturą (zajęcia na świeżym powietrzu)

 

PROWADZĄCA - Klaudia Madura

Klaudia Madura

Klaudia Madura

instruktorka

Jestem nauczycielem Vedic Art I stopnia, prowadzę Kobiece Kręgi, praktykuję Soul Body Fusion, warsztaty świadomego życia. Malowanie jest dla mnie metaforą życia. Pracuję od ok.10 lat z osobami psychicznie chorymi, niepełnosprawnymi, z którymi od jakiegoś czasu również praktykuję metodę Vedic Art. Z doświadczenia wiem jak ogromną moc niesie ze sobą ta metoda. Inspiruje mnie podróż do swego źródła, do swej mocy sprawczej, samouzdrawianie oraz świadome istnienie.
Zapraszam Cię serdecznie do wspólnej przestrzeni odkrywania Siebie, do krainy kolorów i dzwięków, w której łączę swoje warsztaty Vedic Art z instrumentami takimi jak: bęben, dzwoneczki Koshi, kij deszczowy, ocean wave, marakasy, abyś mógł poczuć i uzewnętrznić to, co drzemie w Ogrodzie Twego Serca i przejść przez Osobisty Proces będąc wspólnie ze mną w Tworczej Medytacji i bezpiecznej przestrzeni Kręgu.