Stretching & Mobility

Stretching & mobility

STRETCHING & MOBILITY

 

Dla sprawnego i gibkiego ciała.
To świetny sposób na zwiększenie zakresu ruchów w stawach i pozbycie się niepotrzebnego napięcia!

 

OPIS ZAJĘĆ

Zajęcia prozdrowotne, pomagające przeciwdziałać dysfunkcjom pojawiających się w naszym ciele wskutek nowoczesnego trybu życia, permanentnego stresu, pracy siedzącej.

Trening skupiony na ulepszeniu naszych naturalnych zdolności do poruszania się, ale także do odpowiedniego zaktywizowania naszego ciała podczas pracy siedzącej, stojącej czy fizycznej. Wykorzystuje do tego celu piłki, gumy, wałki rurki pcv oraz wiele innych przyborów oraz odpowiednie pozycje i sekwencje ruchów, które polepszają naszą ruchomość w stawach a także pomagają w nauczeniu prawidłowych wzorców ruchowych czy to w przełożeniu na życie codzienne, czy to na poprawne i bezkontuzyjne wykonywanie ćwiczeń fizycznych.

 

PROWADZĄCA - Kinga Galiczak

Kinga Galiczak

Kinga Galiczak

instruktorka

Od 7 lat związana z siłownią i fitnessem, a od dziecka licencjonowana zawodniczka Polskiego Związku Tenisa. Uprawniania zawodowe zdobyłam kończąc AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne. Studia zaowocowały dyplomem trenera personalnego, instruktora fitness oraz instruktora tenisa ITF respektowanego na całym świecie. Na prowadzonych zajęciach staram się zaskakiwać nowymi ćwiczeniami, nauczając przy tym poprawnej techniki ruchu. Dążę do tego aby po treningach moi podopieczni nie tylko widzieli poprawę sylwetki, ale także wychodzili z uśmiechem na twarzy.