Power Training

Power Training

POWER TRAINING

 

najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w maksymalnie krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową

OPIS ZAJĘĆ

Trening interwałowy to najlepszy rodzaj ćwiczeń dla osób, które chcą w maksymalnie krótkim czasie spalić tkankę tłuszczową.
Skuteczność treningu interwałowego jest 3 razy większa niż ćwiczeń cardio wykonywanych w tym samym, jednostajnym tempie.

De”MONICZNE” spalanie polega na zmiennej intensywności ćwiczeń – krótkie okresy intensywnego wysiłku przeplatają się w nim z dłuższymi okresami umiarkowanego wysiłku. W trakcie zajęć wykorzystuje się różne przybory i przyrządy takie jak: trampoliny, stepy, sztangi, taśmy, hantle, obciążniki na nogi i piłki. Różnorodność formy treningu (min. Tabata , Forma Frontalna, obwody stacyjne z wykorzystaniem elementów CrossFit), sprawia iż polecany jest on dla szerokiej grupy osób.

PROWADZĄCY ZAJĘCIA:

Monika Swoboda

Monika Swoboda

instruktorka fitness

Absolwentka AWF w Katowicach na kierunku wychowanie fizyczne oraz Studium Korekcji i Kompensacji Wad Postawy. Ukończyła studia podyplomowe – Artystyczne Formy Aktywności Ruchowej ,otrzymując tytuł instruktora gimnastyki nowoczesnej, oraz instruktora fitness.

Od najmłodszych lat związana ze sportem, trenowała lekkoatletykę – biegi krótkie, dlatego forma interwałowa jest jej dobrze znana. Uważa także, iż aktywność fizyczna i jej różne odmiany są sposobem na wiele dolegliwości, są receptą na szczęśliwe życie.