Pilates – trening wzmacniający i modelujący

Pilates - trening wzmacniający i modelujący

PILATES - TRENING WZAMACNIAJĄCY I MODELUJĄCY

OFERTA ZAJĘĆ DLA KAŻDEGO!

POWER PILATES
Środy o godz. 18:00 - Paulina Guzy

SLIM FIGURE PILATES
Piątki o godz. 18:30 - Aneta Tosia Kita

 

OPIS ZAJĘĆ

Pilates to świetna forma aktywności fizycznej dla każdego, która pobudza pracę mięśni i relaksuje, a przy tym daje widoczne efekty.

* wzmocnienie mięśni
* modelowanie i ujędrnianie sylwetki
* zwiększenie świadomości własnego ciała

 

 

PROWADZĄCA - Paulina Guzy

Paulina Guzy

Paulina Guzy

instruktorka fitness

Absolwentka Wychowania Fizycznego na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Instruktor fitness, lekkoatletyki, a także Fit and Jump – trampolin. Ukończyła kurs instruktora PILATES MAT1 szkoły OPEN MIND w Krakowie. Pasjonatka aktywności sportowej oraz pracy z dziećmi.

PROWADZĄCA - Aneta Tosia Kita

Aneta Tosia Kita

Aneta Tosia Kita

instruktorka

Tancerka, choreografka i dyplomowana nauczycielka tańca. Przygodę z tańcem rozpoczęła w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Absolwentka Szkoły baletowej w Krakowie, a także Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia. Tam też ukończyła studium pedagogiczne. Od kilku lat zajmuje się nauczaniem baletu, a także tańca jazzowego i współczesnego. Współpracuje z kilkoma szkołami, ucząc tańca i przygotowując dzieci do występów na scenie.

Poza działalnością pedagogiczną działa jako tancerka i choreograf, przy realizacji spektakli baletowych takich jak Dziadek do orzechów, czy Piękna i Bestia w Teatrze Tańca Terpsychora w Krakowie.

Dodatkowo jej pasją jest fotografia i salsa kubańska.